Jak się nazywa swoje meble?

Każdy na pewno choć raz zwracał się do różnych sensowną słowników, chcąc znaleźć zależność pomiędzy nazwą i charakterem, albo znakiem zodiaku i preferencji w kuchni. Jak to się mówi, jak statek imię, więc on i popłynąć. Dlatego współcześni producenci mebli starają się swoje nowe kolekcje dla dzieci pokoje nazywać tak, aby w pełni odzwierciedlić jej styl, wykonanie i odbiorcy. Jest mało prawdopodobne, sypialnia dla dzieci “Księżniczka” przypadnie do gustu młodemu . A “Pirate bay” nie wywołuje entuzjazmu u przyszłej gwiazdy wybiegu. Czasami nazwa mebli tak wymownie, że wydaje się, że i na nią patrzeć opcjonalne, a więc jest oczywiste, z czym mamy do czynienia.

Na przykład, modułowe meble dla dzieci Florencja od razu rysuje w wyobraźni wysoki styl Renesansu. Klasyczne linie, harmonijne połączenie głównie pastelowych kolorów, subtelne kształty i prosta elegancja, która podobnie jak sztuki florenckich artystów zawsze będzie aktualna. Takie oczekiwania są w pełni uzasadnione, gdy zdarzy się ocenić meble Florencji na żywo. Skróty oliwek, pistacjowych, kawowych i mlecznych odcieni działają pojednawczo i pozwalają dziecku poczuć ochronę, bezpieczeństwo i komfort. W konstrukcji zastosowano szereg elementów wykonanych z drewna, co tworzy atmosferę naturalności, zbliżonej do natury morza Śródziemnego. I, oczywiście, żadna Florencja, czy to miasto czy meble Florencja, nie może obejść się bez ofert pracy od najlepszych mistrzów.


Drewniane nogi szaf, szafek, komód, stołów zadowolą miłośników indywidualnej mebli, tak jak zewnętrzny i eleganckie łuki zostały opracowane specjalnie dla tej kolekcji.

Kontynuuje tradycję starożytnych nazw meble dla dzieci Dedal. Jak pamiętamy, ten bohater mitologii greckiej wyróżniał się swoim talentem wynalazcy, chcąc podbić niebo i czujnym stosunku do swoich produktów. Dlatego meble z podobnym tytułem będzie różnić się wysoką jakością i długowiecznością. A kolorystyka zadowoli wyłącznie niebieskimi odcieniami: od czystego błękitnego nieba do różowego zachodu słońca. Na tyle proste, tradycyjne formy, bez zbędnych dodatków pozwalają pokonać taka meble w sypialni dla dzieci, dla chłopców i dla dziewczynek.

Jak widać, firmy nie przypadkiem dają imiona swoich kreacji, starając się wziąć pod uwagę charakter bohaterów lub miast, pod nazwiskami których umieszcza łóżeczka dziecięce, sofy.

Partnerem i sponsorem wpisu jest Sklep internetowy www.banaby.pl oferujący największy wybór mebli do pokoju dziecięcego