Vukadinovic tešilo, že bratovi vrátil predchádzajúce porážky

Stretnutie medzi Mladou Boleslavou a Zlínom nebolo len súbojom medzi tímami z prvých priečok tabuľky, ale aj súbojom medzi bratmi. Šťastnejší bol nakoniec zlínsky Vukadin Vukadinovic, ktorý si na rozdiel od Miljana zahral a navyše sa gólom podieľal na prekvapivé výhre hostí 2: 1.

“Už v týždni sme sa s bratom hecovali. Hrali sme proti sebe už dvakrát a vždy ma porazil. Hovoril som mu, že do tretice všetko dobré a som rád, že som mu to vrátil a zvíťazili sme, “ radoval sa Vukadinovic v rozhovore s novinármi.

po strelenom góle dokonca ukázal tričko, ktoré mal schované pod dresom. “Vedel som, že nás budú doma sledovať rodina a kamaráti. Odkaz na triku bol pre nich. Chcel som ich tým prekvapiť. Čo na ňom bolo napísané si ale nechám pre seba.Aj preto som to napísal vo srbčine, “dodal.

Zlín tak výhrou nadviazal na stredajšie postup v MOL Cupe cez Spartu. ” Zažívame taký snový týždeň, najskôr výhra v pohári so Spartou a teraz v Mladej Boleslavi. Dnes sme mali ale veľké šťastie. Predovšetkým v prvom polčase sme prežili veľa šancí, ktoré Boleslav mala. Keby v ňom pridala druhú alebo aj tretí gól, tak sme si odtiaľ odviezli debakel. V druhej polovici sa nám podarilo domáci potrestať. Som rád, že sme sa vďaka týmto trom bodom posunuli opäť k čelu tabuľky, “ skonštatoval Vukadinovic.

Mladoboleslavský štadión Vukadinovic sedí.Už tu skóroval aj proti Hradci Králové, ktorý tu odohral niekoľko svojich domácich zápasov pri rekonštrukcii vlastného štadióna. “Bol to veľmi podobný gól a dokonca aj do tej istej bránky. Asi to bude tou bránou, svedčí mi,” usmieval sa hráč Zlína.

Zlín v stretnutí zvíťazil predovšetkým vďaka svojej produktivite. V druhom polčase totiž vyslali jeho hráči na bránku Mladej Boleslavi dve strely a obe skončili gólom. “Ani som nevedel, že to tak bolo. Som rád, že to tak nakoniec dopadlo a podarilo sa nám zvíťaziť. Odohrali sme už totiž aj také zápasy ako napríklad s Bohemka, kedy sme si vypracovali pätnásť striel na bránku. Ani jednu vyloženú šancu sme ale nepremenili a zápas skončil 1: 1.Pokiaľ budeme produktívne rovnako ako dnes aj vo zvyšku sezóny, tak verím, že nejaké body ešte Uhra, “ uzavrel srbský stredopoliar.